• Rośliny zielone
  • Rośliny kwitnące
  • Rośliny sezonowe

 

U nas w Hodowlano Rolniczej Spółdzielni „Dawidy” oprócz szerokiej gamy roślin doniczkowych, będących w stałej ofercie, można kupić wiele artykułów pojawiających się okolicznościowo, zgodnie z biegnącym kalendarzem świąt i wydarzeń. W każdym miesiącu oferowane jest coś szczególnego i charakterystycznego dla danej pory roku.

Wczesną wiosną pojawiają się prymulki, hiacynty, tulipany, krokusy i wiele innych roślin cebulowych.

W okresie Świąt Wielkanocnych prezentujemy hortensje, bukszpany i mnóstwo barwnych kompozycji kwiatowych i różnego typu okolicznościowych stroików.

Latem w szklarniach królują rabaty i pelargonie w małych doniczkach i wielkich wiszących donicach. Późnym latem złocą się i czerwienią drobnokwiatowe chryzantemy.

Kulminację sprzedaży chryzantem stanowi Święto Zmarłych. Na ten okres przygotowuje się szczególnie dużo chryzantem wielkokwiatowych i samokrzewiących się.

Ostatnim kwiatowym akcentem roku jest duża oferta różnego typu poinsecji – gwiazdy betlejemskiej.

Centrum Ogrodnicze w „Dawidach”, dla wszystkich klientów ,do wszystkich świąt – tych z wieloletnią tradycją jak „Dzień Kobiet” czy „Dzień Matki”, czy też zupełnie nowych jak „Walentynki”jest starannie przygotowywane i proponuje ciekawe artykuły okolicznościowe.

na oferta

Copyright © 2019 "HRS Dawidy" by wserwis.waw.pl